Casa La Vigie Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa La Vigie Villa Águas de Lindóia rendelkezik egy úszómedencével, és ideális legfeljebb 7 vendég számára.
A Régi megváltó Krisztus kocsival 10 percre, a Leonardo Barbieri városi stadion pedig körülbelül 4 km-re található a 3 fürdőszobás villától. Az Águas de Lindóia városi villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül egy 15 perces autóútra lévő Krisztus király templom.
A Casa La Vigie Villa élvezheti a hegyre néző kilátást.
Az Águas de Lindóia városi ingatlan magába foglal étkezőt és kültéri étkezőhelyet hűtővel. Az ingatlantól néhány saroknyira van a Restaurante Sete Quedas Adventure, amely brazil ételeket kínál.
- Helyi látnivalók
- Morro do Cruzeiro3,8 km
- Fountains3,2 km
- Balneario Municipal De Aguas De Lindoia3,3 km
- Praca Adhemar de Barros2,9 km
- Repülőterek
- Viracopos nemzetkozi repuloter131 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa La Vigie Villa kínálatából?
Igen, a Casa La Vigie Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa La Vigie Villa?
A Casa La Vigie Villa kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A Casa La Vigie Villa konyhával berendezett?
A Casa La Vigie Villa felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa La Vigie Villa vendégei vagyunk?
Águas de Lindóia nevezetességei közé tartozik a Thermas Vízipark és a Régi megváltó Krisztus, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa La Vigie Villa területétől. Ezenkívül a Leonardo Barbieri városi stadion (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.